Lista aktualności Lista aktualności

Powrót

Stefan Chaliński - leśniczy przechodzi na emeryturę

Stefan Chaliński - leśniczy przechodzi na emeryturę

Po kilkudziesięciu latach pracy na emeryturę przeszedł Stefan Chaliński - leśniczy leśnictwa Mariak

26 stycznia br. na Stanicy Biały Daniel Adam Całka (nadleśniczy Nadleśnictwa Antonin) wraz z pracownikami podziękował Stefanowi Chalińskiemu za kilkadziesiąt lat pracy w Lasach Państwowych, a w szczególności za 42 lata spędzone w Nadleśnictwie Antonin, gdzie był oddanym i sumiennym pracownikiem, którego niejeden nadleśniczy chciałby mieć w swojej kadrze.

Leokadia Frąszczak (inżynier nadzoru) w humorystyczny sposób przedstawiła sylwetkę leśniczego, zwracając uwagę na jego pracowitość, serdeczność oraz ciągły uśmiech. Warto zaznaczyć, że przez te kilkadziesiąt lat pracy przyszły emeryt nie był ani razu na zwolnieniu lekarskim!

Aleksandra Gonera (starsza księgowa) podziękowała Panu Stefanowi w formie barwnego opowiadania, opisującego wybrane epizody z życia leśniczego oraz jego drogi zawodowej. Wszyscy pracownicy złożyli życzenia oraz podziękowali za współpracę. Nie obyło się bez wspomnień oraz podsumowania pracy leśniczego, którego trudno będzie zastąpić, gdyż był to pracownik oddany swojej pracy oraz bardzo dobrze rozumiejący las.