Lista aktualności Lista aktualności

Powrót

Główna księgowa przechodzi na emeryturę!

Główna księgowa przechodzi na emeryturę!

Ewa Henicz - główna księgowa 31 marca br. zakończyła pracę zawodową w Nadleśnictwie Antonin

31 marca br. nadleśniczy Adam Całka wraz z pracownikami podziękował Ewie Henicz za kilkadziesiąt lat pracy w Lasach Państwowych, a w szczególności w Nadleśnictwie Antonin. W pięknej uroczystości w restauracji "Zajazd u Michała" w Czarnymlesie wzięła udział Iwona Geming (główna księgowa z RDLP w Poznaniu), która w imieniu dyrektora Tomasza Markiewicza oraz w asyście nadleśniczego wręczyła przechodzącej na emeryturę  głównej księgowej Kordelas Leśnika Polskiego (nr 271).
Kordelas jest honorową bronią pracowników Służby Leśnej, nawiązujący do tradycji paradnego ubioru pracowników Lasów Państwowych w okresie II Rzeczpospolitej. Jest to wyróżnienie przyznawane osobom, które swoją wieloletnią pracą oddali szczególne zasługi dla rozwoju polskich lasów.

Leokadia Frąszczak (inżynier nadzoru) prezentując sylwetkę Ewy Henicz, zwróciła uwagę na jej sumienność i wielkie zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków, a swoją wiedzę, popartą wieloletnią praktyką zawodową, zawsze chętnie przekazywała młodszym koleżankom i kolegom.
Aleksandra Gonera (księgowa) przedstawiła drogę zawodową swojej "szefowej" w wierszowanym monologu o humorystycznym zabarwieniu.

Później były już tylko życzenia i wspomnienia.