Archiwum Archiwum

Festyn rodzinny w Odolanowie

26 czerwca 2016 roku odbył się rodzinny Festyn "Pokoleniowo na sportowo" w Odolanowie (Park Natury)

Mieszkańcy niezrażeni pogodą licznie przybyli do Parku Natury, aby wspólnie bawić się na Festynie Rodzinnym 2016 pn. „Pokoleniowo na sportowo".

Na najmłodszych uczestników festynu czekały zamki dmuchane, trampoliny do skakania, basen z piłeczkami, olbrzymie bański mydlane, setki balonów napełnionych helem, zabawy z klaunem oraz wiele innych niespodzianek.

Dla uczestników festynu czekały również przygotowane stoiska promocyjno-informacyjne, które cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci, jak i dorosłych: Nadleśnictwo Antonin – przygotowało wystawę edukacyjną przybliżającą działalność leśników i Lasów Państwowych. Tablice z odgłosami leśnej fauny, zwierzęta oraz gry edukacyjne były w centrum zainteresowania osób w każdym wieku.

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wlkp. opowiadała o pracy Policji, promowała zasady bezpieczeństwa podczas wakacji oraz ostrzegała przed potencjalnymi zagrożeniami. Dodatkową atrakcją była możliwość znakowania rowerów, z której skorzystali uczestnicy Rodzinnego Rajdu Rowerowego po Gminie Odolanów.